Wiadomości z rynku

niedziela
19 maja 2024

HYUNDAI – dalekowschodnia innowacyjność

Wózki widłowe serii 9
3 czerwca 2016
Pierwsze skojarzenia ze słowem HYUNDAI są w naszym kraju jednoznaczne – samochody. Kiedyś traktowane z przymrużeniem oka, dziś obiekt pożądania wielu użytkowników dróg. Niewielu jednak wie, że obszary działalności koncernu HYUNDAI są dużo szersze i obejmują również rynek wózków widłowych. Podobnie jak samochody, wózki widłowe postrzegane były jeszcze do niedawna, jako maszyny nie do końca spełniające oczekiwania użytkowników, dziś dzięki nowej serii 9 potrafią zaskoczyć najbardziej wymagających klientów.
HYUNDAI w języku koreańskim oznacza „nowoczesny”, „stale zmieniający się”. W swej działalności koncern kieruje się tą dewizą od samego początku. Seria 9 wózków widłowych jest tego doskonałym przykładem. Obejmuje ona urządzenia wyposażone w silniki elektryczne i wysokoprężne o udźwigach nominalnych od 1,3 do 32,0 ton.

Przyjazne środowisku

Projektując wózki widłowe serii 9 koncern HYUNDAI położył ogromny nacisk na troskę o środowisko przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów pracy wózka i komfortu pracy operatora. Wózki z napędem diesla wyposażone zostały w najlepsze na rynku silniki spełniające najostrzejsze normy emisji spalin Euro Stage IIIB, Euro Stage IV oraz TIER IV. Silniki takich producentów jak KUBOTA, CUMMINS oraz MERCEDES-BENZ oprócz swojej wysokiej niezawodności, największej na rynku mocy, niskim spalaniu i cichej pracy, posiadają najnowocześniejsze systemy oczyszczania spalin, dzięki czemu emisja szkodliwych związków do środowiska jest ograniczona do minimum.

Wyposażone jak limuzyny

Dużym pozytywnym zaskoczeniem w wózkach HYUNDAI'a jest najbogatsze na rynku wyposażenie podstawowe. Kolorowy, ciekłokrystaliczny, wielofunkcyjny panel LCD pozwala na kompleksowe zarządzanie pracą urządzenia oraz diagnostykę błędów bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń oraz dodatkowego oprogramowania. Ultranowoczesna, maksymalnie zoptymalizowana kabina operatora wyposażona została w standardzie w klimatyzację z ogrzewaniem, kamerę cofania oraz bardzo precyzyjnie działające dźwigienki dające pełną kontrolę nad pracą wózka. Układ pedałów w wózkach HYUNDAI jest zbliżony do tego w samochodzie przez co pozwala nawet niedoświadczonemu operatorowi na intuicyjną obsługę urządzenia. Zoptymalizowana średnica kierownicy sprawia, że prowadzenie wózka jest wyjątkowo łatwe, nie wymaga wielkiego nakładu sił i wywołuje poczucie bezpiecznej jazdy.
Dodatkowym wsparciem dla operatora jest wskaźnik określający masę ładunku i pozwalający operatorowi na w pełni bezpieczne zarządzanie pracą wózka widłowego. Dużym ułatwieniem jest też system poziomowania wideł w znaczący sposób zwiększający komfort pracy operatora. 
Wózki widłowe koncernu HYUNDAI są gwarancją najwyższego dostępnego na rynku standardu i jakości użytkowania. Niezawodność oraz połączenie zaawansowanej technologii azjatyckiego tygrysa, jakim niewątpliwie jest koncern HYUNDAI wraz z zastosowanymi rozwiązaniami i komponentami najwyższej klasy, stanowi gwarancję produktu spełniającego potrzeby każdego klienta. 
Wyłączny dystrybutor wózków widłowych HYUNDAI w Polsce:
Toolmex Truck Sp. z o.o.
ul. Metalowa 7b
26-500 Szydlowiec
e-mail: toolmex-truck@home.pl
tel. 048 617-48-06
fax. 048 617-48-05
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.