Wiadomości z rynku

niedziela
23 czerwca 2024

Asa-Lift T-155 C box wyrywa z korzeniami

Maszyny rolnicze. Kombajn Asa-Lift T-155 C box do zbioru warzyw
24.12.2010 00:00:00
Firma Najbar zaprezentowała niedawno kombajn Asa-Lift do zbioru warzyw korzeniowych, model T-155 C box. Kombajn jest wyposażony we własną hydraulikę z pompą napędzaną od WOM ciągnika, zasilającą wszystkie silniki hydrauliczne. Lemiesz podkopujący korzenie jest zaopatrzony w zabezpieczenie sprężynowe przed kamieniami.
Jest to jednorzędowy ciągany kombajn wyposażony w zasobnik na skrzyniopalety do zbioru warzyw korzeniowych (marchew, pietruszka itp.). System zbioru jest oparty na wyciąganiu warzyw z gleby za liść i oddzielaniu korzenia poprzez obrywanie, który spada na przenośnik poprzeczny. Przy przenośniku zamontowany jest podest dla obsługi, gdzie można wstępnie przesortować towar, który jest ładowany bezpośrednio do skrzyniopalet za pomocą automatycznego systemu do delikatnego załadunku. Kombajn jest wyposażony we własną hydraulikę z pompą napędzaną od WOM ciągnika, zasilającą wszystkie silniki hydrauliczne. Lemiesz podkopujący korzenie jest zaopatrzony w zabezpieczenie sprężynowe przed kamieniami.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.