Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 78
Kraj

Używane opony ciężarowe

Każdy kierowca ciężarówki wie doskonale, że posiadanie dobrych opon jest koniecznością. To właśnie one decydują bowiem o bezpieczeństwie naszym oraz przewożonego towaru. Niestety, koszty zakupu nowych opon ciężarowych bywają naprawdę wysokie. Czy musimy je ponosić? Okazuje się, że niekoniecznie. Istnieje bowiem sposób na to, żeby zaoszczędzić.

Wystarczy, że zdecydujemy się na opony używane. Ich ceny są znacznie niższe. Co ważne, opony używane bardzo często są w idealnym stanie - wielu kierowców oraz firm przewozowych zmienia je bowiem co sezon, nawet wówczas, gdy wciąż nadają się do bezpiecznej jazdy. Warto to wykorzystać i zadbać o stan swojego portfela.

Opony używane do ciężarówek

Nasza strona może ci w tym pomóc. Oferujemy bowiem opony używane w bardzo przystępnych, niskich cenach, które są w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej oszczędnych klientów. Szeroka baza ogłoszeń to gwarancja, że znajdziesz opony, które idealnie pasować będą do twojego samochodu - niezależnie od tego czy szukasz opon zimowych czy letnich.

Wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży opon używanych na naszej stronie znajdziesz wiele czołowych marek producentów opon ciężarowych. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz jakościowy produkt, który doskonale sprawdzi się na drodze. Przekonało się o tym już wielu kierowców odwiedzających nasz portal.

Opony napędowe

Na naszej stronie znajdziesz opony napędowe, opony na przód oraz na tył twojej ciężarówki. Dostępne w wielu różnych wymiarach i bardzo przystępnych cenach. Już dziś zapoznaj się więc z szeroką ofertą ogłoszeń dostępnych na naszej stronie i nie przepłacaj. Zakup opon używanych to prosty sposób na znaczne oszczędności.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 78

Koło Kumho 10.00 R 20

Cena 10 081 PLN 2 250 EUR
2020 Holandia
 

Koło Sonstige 600/65 R38

Cena 19 265 PLN 4 300 EUR
2020 Niemcy
 
 • Hiszpański ośrodek Nokian Tyres rozpoczyna testy opon Hiszpański ośrodek Nokian Tyres rozpoczyna testy opon Umożliwia badanie ogumienia letniego, całorocznego i zimowego przez cały rok 2021-02-21
  Najnowocześniejszy ośrodek testowy Nokian Tyres w Hiszpanii umożliwia badanie opon letnich, całorocznych i zimowych przez cały rok. Budowa ośrodka zostanie ukończona w 2021 roku a obecnie trwa uruchamianie testów opon.
  Czytaj całość
 • Dłużej i efektywniej posłużą Dłużej i efektywniej posłużą Uniwersalne opony Bridgestone Druravis R002 2019-10-25
  Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, wprowadził na rynek ultra wytrzymałe, uniwersalne opony Duravis R002. Nowy produkt ma umożliwić flotom obniżenie kosztów eksploatacji w wyniku znaczącej redukcji kosztu przejechanego kilometra, dzięki nadzwyczajnej trwałości i zoptymalizowanej wydajności paliwowej. Ponadto nowe opony zapewniają nadzwyczajną przyczepność na mokrej nawierzchni.
  Czytaj całość
 • Chińska oponiarska ofensywa Chińska oponiarska ofensywa Ogumienie CrossWind oraz LingLong w Inter cars 2019-08-16
  Założona w 1975 roku firma Shandong LingLong Tire Co., Ltd. to wyspecjalizowany i produkujący na szeroką skalę producent opon nastawiony na technologię i wysoką wydajność. Produkuje opony pod wieloma markami, między innymi CrossWind oraz LingLong, które trafiły do oferty Inter Cars.
  Czytaj całość