Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 11
Kraj

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe to bardzo pomocne maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, służące do wykonywania wielu różnych zadań. Mocne, stabilne pojazdy, z napędem na cztery duże koła, radzą sobie doskonale nawet w bardzo wymagającym terenie. Właśnie ta wszechstronność zastosowań sprawia, że ładowarki teleskopowe są coraz chętniej kupowane, szczególnie na rynku wtórnym.

Do jakiego typu prac można ich użyć? Niezastąpione są np. do rozładunku różnych towarów o sporych gabarytach. Wystarczy wyposażyć ładowarkę w widły paletowe, aby móc za jej pomocą wykonywać tego typu czynności. Natomiast zamontowanie szufli pozwala na przemieszczanie materiałów z miejsca na miejsce. Oczywiście to nie wszystko - ładowarki teleskopowe służą także do pracy na wysokościach (dzięki teleskopowemu wysięgnikowi z platformą dla operatora).

Używane ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe sporo kosztują, dlatego nie zawsze warto inwestować w nowe pojazdy. Bardzo często można znaleźć bardzo dobrej jakości maszynę używaną po niewygórowanej cenie. Za pomocą portali z ogłoszeniami, takimi jak naszym istnieje naprawdę spora szansa na znalezienie odpowiedniej ładowarki teleskopowej z niewielkim przebiegiem.

Takie renomowane firmy jak Manitou, JCB, Caterpillar czy New Holland bardzo często pojawiają się w naszych ogłoszeniach, dlatego warto codziennie zaglądać na stronę. Wyżnej wymienieni producenci od lat wypuszczają na rynek wciąż ulepszane technologicznie ładowarki teleskopowe oraz inne maszyny budowlane, dlatego są godni twojego zaufania.

Ładowarka teleskopowa na sprzedaż

Za niewielkie pieniądze możesz stać się posiadaczem dobrej maszyny, takiej firmy jak Dieci Runner czy Merlo. Każda wystawiona na sprzedaż ładowarka teleskopowa w portalu truck.pl jest widoczna na zdjęciu oraz zamieszczone są jej najważniejsze parametry techniczne. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji na temat konkretnego modelu, wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo – chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 11

Sennebogen 355E

do negocjacji
2019 Wielka Brytania
 
 • Nie tylko ładowarki w dobrym stanie Nie tylko ładowarki w dobrym stanie Używane maszyny w firmie Paweł Caban 2015-12-25
  Ładowarki teleskopowe to wielofunkcyjne maszyny dla rolnictwa, przemysłu oraz budownictwa. Wiodącą firmą na rynku zajmującą się sprzedażą używanych ładowarek teleskopowych oraz podestów ruchomych – zwyżek jest firma Paweł Caban, mieszcząca się w miejscowości Kalska Wola 8, 97- 318 Czarnocin, w województwie łódzkim.
  Czytaj całość
 • Ładowarki dalekiego zasięgu Ładowarki dalekiego zasięgu Maszyny teleskopowe nie tylko dla budownictwa 2014-01-31
  Producenci ładowarek teleskopowych, wykorzystywanych zarówno w budownictwie, przemyśle jak i rolnictwie, dostosowują ich silniki do coraz bardziej wymagających norm emisji spalin, wprowadzają nowoczesne, elektroniczne systemy sterowania i kontroli, coraz powszechniejszy staje się napęd hydrostatyczny, a kabiny są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Ostatnio Bobcat wprowadził do oferty nowe wersje dwóch największych ładowarek ze sztywną ramą, Manitou chwali się intratnym kontraktem - kolejne maszyny tej marki trafiły do wykonawcy wymagających prac okołogórniczych, Liebherr stawia na napęd hydrostatyczny, a Caterpillar oferuje nowe ładowarki TH - serię C.
  Czytaj całość
 • Avant do wszystkiego Avant do wszystkiego Nośnik osprzętu Avant 420 2010-07-23
  Maszyny rolnicze fińskiej marki Avant cieszą się wśród polskich rolników coraz większym powodzeniem. Ceniona jest głównie ich wielofunkcyjność. Maszyna oznaczona liczbą 420 otwiera nową, wprowadzaną na rynek serię 400. To nie tylko ładowarka teleskopowa. Avant 420 ma również wiele innych zalet.
  Czytaj całość