Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 73
Kraj

Betonomieszarki i pompy do betonu

Na portalu truck.pl znajdziesz betonomieszarki i pompy do betonu w atrakcyjnych cenach. Regularnie publikujemy kolejne ogłoszenia o sprzedaży takich pojazdów, jak również innego sprzętu budowlanego. Nawet jeżeli dziś nie znajdziesz betonomieszarki lub pompy do betonu, to zawsze możesz tu wrócić za kilka dni i ponownie rozpocząć poszukiwania!

Jak znaleźć najlepsze betonomieszarki i pompy do betonu? To bardzo proste. Z lewej strony ekranu znajdziesz intuicyjną wyszukiwarkę. Użyj jej, aby określić swój budżet oraz roczniki pojazdów jakich zakup Cię interesuje. Dzięki temu narzędziu, znacznie szybciej znajdziesz najlepsze oferty dla swojej firmy.

Używane betonomieszarki i pompy do betonu na sprzedaż

Chcesz kupić betonomieszarki albo pompy do betonu? Przerażają Cię wysokie koszty związane z nabyciem nowego sprzętu tego rodzaju lub jego leasingiem? Nie musisz już się tym martwić! Zobacz jakie betonomieszarki i pompy do betonu znajdziesz na naszym portalu. Zakup używanych maszyn to znaczna oszczędność!

Na portalu truck.pl znajdziesz zarówno betonomieszarki oparte o popularne ciężarówki, jak również pompy do betonu. Szeroki wybór pojazdów z każdego rocznika i na każdą kieszeń. W każdym ogłoszeniu dajemy bezpośredni kontakt do sprzedawcy, dzięki czemu łatwo umówisz się na oględziny wybranego pojazdu.

Dlaczego warto kupić betonomieszarki i pompy do betonu na truck.pl?

Jesteśmy portalem dla profesjonalistów. To zobowiązuje do jakości! Nie znajdziesz tu ofert od przypadkowych handlarzy, a jedynie ogłoszenia publikowane przez firmy, które od lat działają w tej branży. Poza tym, nasza baza ogłoszeń jest stale poszerzana o kolejne propozycje z całego kraju. Masz zatem ogromny wybór!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 73
 • Nie tylko żurawie lecą stadami Nie tylko żurawie lecą stadami Wzrasta popyt na sprzęt budowlany 2019-05-10
  Branża budowlana wyraźnie się ożywiła i w ostatnim okresie wzrósł popyt na sprzęt potrzebny na budowach, m.in. na pojazdy wyposażone w żurawie hydrauliczne, a także betonomieszarki.
  Czytaj całość
 • Scania zawładnęła kopalnią Scania zawładnęła kopalnią Off-roadowe pojazdy dla budownictwa 2016-04-22
  Codziennie samochody ciężarowe Scania wykonują ciężką pracę na placach budowy w różnych zakątkach świata. Z początkiem wiosny pojazdy budowlane, leśne i energetyczne firmy po raz kolejny zostały poddane testom w najbardziej wymagających warunkach podczas Scania Test Tour 2016.
  Czytaj całość
 • Więcej betonu na lżejszym podwoziu Więcej betonu na lżejszym podwoziu Rynek 2015-11-20
  Pierwszy w Polsce Mercedes-Benz Arocs w wersji Loader trafił do podwarszawskiej firmy Budokrusz. Lżejsza jest nie tylko konstrukcja pojazdu, ale i zabudowa, dzięki czemu betonomieszarka może dostarczyć na budowę o blisko 20 proc. betonu więcej, niż w przypadku normalnej wersji.
  Czytaj całość