Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj

Kruszarki

Do maszyn niezbędnych na praktycznie każdej budowie należą kruszarki, które znaleźć można w różnych wariantach. Zwiększa to możliwości ich wykorzystywania, jednak problemem jest wysoka cena takich urządzeń. Dobrą alternatywą dla zakupu nowych kruszarek jest sprzęt używany, który można znaleźć na Truck.pl.

Wybierając kruszarkę, warto zakupić taki sprzęt, który będzie maksymalnie wygodny w użytkowaniu oraz będzie mógł służyć długi czas. Najlepsze rozwiązanie będzie więc stanowić kruszarka szczękowa czy inny wariant takiego urządzenia pochodzący od najlepszego w branży producenta. Korzystając z ofert używanego sprzętu, każdy może pozwolić sobie na zakup najlepszej maszyny.

Używane kruszarki budowlane

Używane kruszarki budowlane kosztują znacznie mniej niż nowe. Łatwo można się o tym przekonać, wystarczy przejrzeć oferty na Truck.pl. Bez względu na to, czy poszukuje się kruszarki szczękowej, czy kruszarki stożkowej, na stronie tej można ją znaleźć w cenie dużo niższej niż nowy sprzęt. Po co więc przepłacać?

Używane kruszarki budowlane mogą spisywać się tak samo dobrze jak nowe, a kosztują dużo mniej. Poza tym znaczne oszczędności pozwalają na zaopatrzenie się w najlepszy sprzęt, na jaki w żaden sposób nie można byłoby sobie pozwolić, kupując nową kruszarkę. Daje to pewność doskonałego działania urządzenia.

Kruszarki budowlane w serwisie truck.pl

Na Truck.pl można znaleźć nie tylko kruszarki używane i tanie, ale też w różnych wariantach. Kruszarka kontenerowa, kruszarka stożkowa, kruszarki mobilne czy nowoczesny wibromłot to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w tej kategorii produktów. Każdy znajdzie więc dokładnie to, czego szuka, zwłaszcza że są to oferty z całej Polski.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2

Terex J-1170

do negocjacji
2011 Wielka Brytania
 

Terex J-1170 AS

do negocjacji
2022 Wielka Brytania
 
 • Maszyny budowlane na rozbiórkach Maszyny budowlane na rozbiórkach Używane kruszarki - wzięcie mają mniejsze 2010-08-13
  Coraz mniejsze wzięcie mają kruszarki. Głównym powodem dla którego długo muszą czekać na klientów jest ich cena. W tej chwili dobrze sprzedają się przede wszystkim mniejsze, z których korzystają firmy budowlane przy pracach rozbiórkowych. Wśród kruszarek, które mają największe wzięcie nie można pominąć sprzętu firm Extec i Terex.
  Czytaj całość
 • Stalowa Wola i Volvo - polski kryzys Stalowa Wola i Volvo - polski kryzys Maszyny budowlane. Trudny czas dla producentów 2009-04-10
  Kryzys mocno uderzył w producentów maszyn budowlanych w Polsce. O przyszłości większości z nich zadecyduje tegoroczna sprzedaż maszyn, wiele wskazuje jednak na to, że najgorszy okres już przetrwały. Volvo musiało jednak wstrzymać produkcję koparko-ładowarek w Polsce, Huta Stalowa Wola, producent spychaczy, ładowarek i koparko-ładowarek zmuszona była do przestawienia się na czterodniowy tydzień pracy i znaczną redukcję płac. Rozwija się natomiast Mista ze Stalowej Woli, producent kruszarek.
  Czytaj całość
 • Extec, Parker, Terex, a może Tesab? Extec, Parker, Terex, a może Tesab? Maszyny budowlane. Rynek nowych i używanych kruszarek 2009-04-03
  W tym roku sprzedaż nowych i używanych kruszarek z pewnością nie będzie tak dobra jak w 2008 r. Przyczyni się do tego kryzys, który sprawia, że na rynku jest dużo mniejsze zapotrzebowanie na kruszywa, niż początkowo sądzono. W Polsce kruszarki kupują głównie kopalnie kruszywa, w których te maszyny stanowią jeden z ważniejszych elementów procesu technologicznego. Dużo rzadziej wykorzystuje się je do prac przy wyburzeniach i rozbiórce. Porównujemy ceny kruszarek takich producentów jak : Extec, Parker, Terex i Tesab.
  Czytaj całość