Przyczepy i kontenery

Kategoria
Cena
Rok produkcji 12
Kraj

Skrzynia ładunkowa

Każdy, kto działa w branży transportowej, wie jak ważna w codziennej pracy jest odpowiednia, solidna i funkcjonalna skrzynia ładunkowa. Mówiąc najprościej jest to przestrzeń ładunkowa umieszczona na podwoziu samochodu ciężarowego. W zależności od modelu ciągnika siodłowego oraz naszych potrzeb, może mieć różne wymiary oraz funkcje.

Nie da się jednak ukryć, że zakup nowej skrzyni ładunkowej dla wielu przedsiębiorców działających w transporcie stanowi poważny wydatek. Na szczęście, nie musi tak być. Rozwiązaniem jest zakup używanej skrzyni ładunkowej. Pomóc ci mogą w tym dokładnie opisane ogłoszenia dostępne na naszym portalu Truck.pl.

Zabudowa firanka

Jedną z propozycji, którą znajdziesz wśród naszych ogłoszeń, jest zabudowa firanka. To rozwiązanie, które jest niezwykle praktyczne, funkcjonalne, a przy tym niedrogie. Czym wyróżnia się zabudowa firanka? Mówiąc najprościej, w tego rodzaju zabudowach ciężarowych jedną (lub więcej) stron stanowi plandeka którą możemy szybko odsunąć na bok.

Zabudowa firanka to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w wielu branżach. Tego rodzaju zabudowy wykorzystuje się w samochodach transportujących produkty spożywcze, meble, przesyłki paletowe oraz w wielu innych przypadkach. Cechują się bowiem nie tylko funkcjonalnością, ale również przystępną ceną, co dla wielu przedsiębiorców ma duże znaczenie.

Używane skrzynie ładunkowe

Obawiasz się, czy używane skrzynie ładunkowe to dobry wybór? Zupełnie niepotrzebnie. Większość z nich z powodzeniem może posłużyć twojej firmie przez długie lata. Jednocześnie, decydując się na zakup używanej skrzyni ładunkowej, możesz zaoszczędzić naprawdę pokaźną kwotę. Przekonało się o tym wiele osób korzystających z naszego serwisu.

W ogłoszeniach, które zamieszczamy na naszej stronie, znajdziesz używane skrzynie ładunkowe znanych i cenionych marek. Dokładny opis parametrów oraz fotografie dają ci gwarancję, że wybierasz rozwiązanie, które będzie w pełni dopasowane do twoich potrzeb oraz rodzaju przewożonych przez twoją firmę towarów.

Używane zabudowy na Truck.pl

Niezależnie od tego, jakiej zabudowy potrzebujesz, możesz mieć pewność, że znajdziesz ją wśród ogłoszeń dostępnych na naszej stronie. Zabudowy BDF, zabudowy firanki w wielu różnych wymiarach i wariantach dostępne są na łamach naszego serwisu w cenie niższej od kilku do nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu z nowymi zabudowami.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 12

Zabudowa wywrotka

Cena 12 993 PLN 2 900 EUR
Niemcy
 
 • Żeby przewieźć jak najwięcej na raz Żeby przewieźć jak najwięcej na raz Rośnie popularność naczep mega i zestawów przestrzennych 2019-04-26
  Naczepy objętościowe (mega) i zestawy przestrzenne (zabudowy na podwoziach plus przyczepa) stanowią atrakcyjne rozwiązanie na drodze poszukiwania oszczędności i optymalizacji kosztów związanych z obsługą łańcucha dostaw, co jest jednym z kluczowych wyzwań współczesnej branży logistycznej.
  Czytaj całość
 • Ciężka praca w terenie to ich żywioł Ciężka praca w terenie to ich żywioł Samochody ciężarowe i dostawcze dla energetyków 2019-04-19
  Producenci pojazdów i zabudów proponują dla branży energetycznej i zadań pokrewnych przede wszystkim samochody typowo konstrukcyjne, m.in. z zabudowami skrzyniowymi, wyposażone w żurawie, ale także ciężarówki na podwoziach długodystansowych o zwiększonej nośności, jak i auta dostawcze, z napędem terenowym.
  Czytaj całość
 • Z pomocnikiem w ładowni Z pomocnikiem w ładowni Scania R450 B6x2*4LB w zestawie przestrzennym 2019-04-05
  Scania wspólnie z firmą Wesob przygotowały zestaw przestrzenny Wecon/Wesob z zabudową typu firanka i przyczepą centralnoosiową (firanka) oraz wózkiem widłowym, podczepianym lub chowanym w ładowni. Polecają taki pojazd m.in. firmom zajmującym się transportem stolarki okiennej lub materiałów budowlanych.
  Czytaj całość