Samochody dostawcze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Samochody dostawcze

Posiadanie własnego samochodu dostawczego ułatwia prowadzenie firmy w wielu gałęziach gospodarki. Niestety, zakup tego rodzaju pojazdu często jest poza naszym zasięgiem. Nie da się ukryć, że nowe auta dostawcze kosztują sporo, a korzystanie z kredytów, leasingów czy innych form finansowania nie dla każdego przedsiębiorcy jest możliwe.

Na szczęście, istnieje rozwiązanie tego problemu.Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup poleasingowych samochodów dostawczych. To spora oszczędność pieniędzy, bez konieczności rezygnowania z komfortu i bezpieczeństwa kierowców. Używane samochody dostawcze mają bowiem po kilka lat, dzięki czemu mogą służyć twojej firmie jeszcze przez długi czas.

Kupuj samochody dostawcze używane i poleasingowe

Zastanawiasz się nad zakupem dostawczego samochodu poleasingowego? W takim razie dobrze trafiłeś. Nasz serwis to miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm i osób prywatnych chcących sprzedać używane i poleasingowe samochody dostawcze. Ich mnogość w połączeniu z intuicyjną wyszukiwarką, którą stworzyliśmy, sprawia, że znalezienie idealnego pojazdu nie musi być trudne.

Zakup dostawczych samochodów poleasingowych i używanych to rozwiązanie, które jest w pełni bezpieczne. Samochody te to zaledwie kilkuletnie pojazdy, które wciąż są w pełni sprawne i mają przed sobą jeszcze wiele tysięcy kilometrów do przejechania. Co więcej, decydując się na ich zakup, możesz zaoszczędzić naprawdę duże kwoty, co jak wiadomo jest zaletą nie do przecenienia.

Dlaczego warto kupować dostawcze używane na Truck.pl?

To bardzo proste - jest to szybkie, wygodne i tanie. Nasz serwis to ogłoszenia z terenu całego kraju - możesz więc mieć pewność, że znajdziesz samochód dostawczy poleasingowy lub używany w swojej okolicy. Nie brakuje również ogłoszeń dotyczących nowych pojazdów, dzięki czemu każdy z naszych użytkowników może znaleźć auto dostawcze dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1

Hyundai H 350 L3H2

Cena 51 075 PLN 11 400 EUR
Czechy
 
 • HYUNDAI – dalekowschodnia innowacyjność HYUNDAI – dalekowschodnia innowacyjność Wózki widłowe serii 9 2016-06-03
  Pierwsze skojarzenia ze słowem HYUNDAI są w naszym kraju jednoznaczne – samochody. Kiedyś traktowane z przymrużeniem oka, dziś obiekt pożądania wielu użytkowników dróg. Niewielu jednak wie, że obszary działalności koncernu HYUNDAI są dużo szersze i obejmują również rynek wózków widłowych. Podobnie jak samochody, wózki widłowe postrzegane były jeszcze do niedawna, jako maszyny nie do końca spełniające oczekiwania użytkowników, dziś dzięki nowej serii 9 potrafią zaskoczyć najbardziej wymagających klientów.
  Czytaj całość
 • Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Duży wybór małych koparek gąsienicowych 2015-11-27
  Współczesne minikoparki dzięki swoim niewielkim rozmiarom znajdują wiele zastosowań. To sprzęt konstruowany z myślą o wykorzystaniu m.in. na placach budowy o ograniczonej powierzchni oraz do robót wyburzeniowych. Kilkutonowe maszyny kupują firmy budowlane, ale także wykonawcy sieci energetycznych, światłowodowych oraz rolnicy.
  Czytaj całość
 • Z efektywniejszym napędem Z efektywniejszym napędem Nowe koparki gąsienicowe na rynku 2014-04-18
  Rok 2014 to początek tak zwanej nowej perspektywy finansowej. Z nowego budżetu polityki spójności Polska otrzyma 82,5 mld euro. O środki unijne będą mogły ubiegać się m.in. inwestycje z zakresu rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej. Wzrośnie popyt na maszyny budowlane. Producenci takiego sprzętu już chwalą się nowościami, na rynek właśnie trafiają kolejne modele koparek gąsienicowych.
  Czytaj całość